ШМО класних керівників

Для керування виховним процесом у школі створено методичне об'єднання класних керівників.

Керівник шкільного методичного об’єдннання класних керівників –
Ємець Роза Володимирівна
             Контактна інформація:
             e-mail - [email protected]

Проблема, над якою працює шкільне методичне об'єднання класних керівників у 2017-2018 н.р.:
"Формування в учнів національно -  патріотичних почуттів, любові до свого народу, рідної мови, традицій народних ремесел на основі виховання ціннісного ставлення до держави та суспільства"

Мета організації роботи методичного об’єднання

– сприяти професійному вдосконаленню особистості педагога, стимулювати творчість класного керівника, який веде пошуки шляхів збагачення і розвитку змісту, форм і методів виховної роботи.

Методичне об’єднання:
- вчить використовувати нові форми і методи виховної роботи;
- планує виховну роботу класу, школи, педагогічного колективу;
- діагностує рівень досягнень, запити та інтереси дітей,труднощі педагогів у виховній роботі;
- стимулює творчу активність педагогів;
- сприяє створенню сприятливо-стимулюючих умов для формування життєвих компетенцій учнів;
- узагальнює і поширює кращий досвід роботи класних керівників.
МО класних керівниківу 2017-2018 навчальному році ставить такі завдання:

-Постійно брати участь у роботі школи передового, перспективного і новаторського педагогічного досвіду.

- Ознайомитись із творчими лабораторіями учителів-новаторів шкіл району  та області.

- Стежити за новинками в педагогічній літературі, вивчати і впроваджувати в своїй роботі досвід колег.

- Приділяти більшу увагу проблемам молодих класних керівників, їх адаптації до шкільного життя.

- Посилити індивідуальну роботу з дітьми, схильними до правопорушень.

- Приділити особливу увагу організації роботи з обдарованими дітьми.

- Працювати над створенням оптимальних умов для розвитку обдарованих дітей, забезпечення їх самореалізації.

- Спрямувати роботу класного керівника для формування спільної програми дій школи і сім'ї у становленні юної особистості.

- Залучити батьків до активної участі в організації і проведенні позакласних заходів.

- Виховувати інтерес до вивчення рідного краю, почуття патріотизму.

- Працювати над вдосконаленням та розвитком системи учнівського самоврядування.

- Формувати життєтворчу юну особистість шляхом впровадження основних принципів особистісно- орієнтованої освіти.