Новини

Виставка історичної літератури "Православна моя Україна"Іноформаційно- просвітницька година "Хрещення Русі"Профорієнтаційний урок для учнів 9 - А класуБатьки учнів 1-А класу прикрасили класну кімнату до новорічних свят. Учні розмалювали величезну ялинкову іграшку.Школа радо прийняла гостей Родинської музичної школи під керівництвом Казакової Лідії Василівни.День Святого Миколая... Новий рік... Різдво... Улюблена пора дітей. 10 грудня було підведено підсумки конкурсу-огляду кабінетів «До нас завітали зимові свята»"Знайди себе" "Як зберегти тепло та електроенергію в своїх будинках"  "Вчитель року 2018".

29 листопада у м. Краматорську пройшла ІІІ обласна науково-практична конференція"Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні"

.

8 грудня 2017 ЗОШ№9 Покровської міської ради запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей "100 днів в оновленій школі"
Початок заходу о 13:00 за адресою м-н- Шахтарський буд. 33б