ШМО вчителів іноземної мови

Запрошую до спілкування   Мене звуть Діана Віталіївна Мерзляк, вчитель англійської мови

18.05.2018 року в м. Слов'янськ відбувся фінал другого регіонального

фестивалю англійської мови «LEARN AND PLAY», лауреатом якого в номінації "Ігрові засоби навчання" стала вчитель ЗОШ №9 Мерзляк Діана Віталіївна.

Фестиваль проводиться з метою підвищення в дітей мотивації щодо вивчення англійської мови та розвитку їхніх творчих здібностей, а також ознайомлення педагогів з інноваційними педагогічними технологіями навчання англійської мови дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Вчителями французької мови Гідою О.В. та англійської мови Сергеевою В.С. був проведений урок-свято "Різдво у Франції та Англії".

У святі прийняли участь учні 6-Б та 6-В класів. Атмосфера була дружня та радісна. Діти були вдягнені у святкове вбрання та з радістю прийняли активну участь у святі.