УВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Жінка з виряченими очима, величезним ротом та курячими лапами неочікувано з'являється у списку контактів у месенджері WhatsApp. Усі спроби видалити її, як правило, марні. Контакт з моторошною аватаркою з'являється знову і знову. Далі починає писати, що все про вас знає і що ви помрете через кілька днів. А також легко переходить на мову співбесідника і спілкується простими фразами.

"З підлітками спілкується не людина, а спеціальна програма-бот, - припускають співробітники департаменту Кіберполіції, - Діалог в ній запрограмовано. При цьому в програмі, швидше за все, активна функція поповнення словникового запасу. Завдання бота МоМо — змусити вас зателефонувати йому. Зазвичай вас відразу скидають і тут же передзвонюють. Поки демонструється аудіоролик з моторошними звуками, програма краде дані з вашого смартфона.
«Йдуть реальні погрози фізичної розправи. Ці погрози йдуть підлітку, або його сім’ї та близьким. Всі ці погрози, як правило, однотипні, – я добре знаю, де ти живеш і знаю, де працюють твої батьки тощо. Поясніть свої дітям, що зараз інформація про те, де хто живе і де працюють батьки – це загальнодоступна інформація», – розповіла експерт.
«Це небезпечно. Це спам, а діти сприймають як керівництво до дії. Перше, що потрібно зробити, – це заблокувати всі повідомлення від незнайомих контактів. Друге – обмежити доступ до соціальних мереж», – підкреслив він.
Також фахівці рекомендують поставити на телефон спеціальну програму для контролю за контентом і пояснювати дітям, що дані в наш час є загальнодоступними.

Bildergebnis für МОМО НЕБЕЗПЕКА