Виставка історичної літератури "Православна моя Україна"

Іноформаційно- просвітницька година "Хрещення Русі"

Іноформаційно- просвітницька година "Хрещення Русі" та його історичне значення

Профорієнтаційний урок для учнів 9 - А класу

Вибір професії – важливий крок у житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. Тому з метою інформування учнів про відповідальність за своє професійне майбутнє, фахівцями Донецького міського центру зайнятості 11 грудня 2018 року проведено черговий профорієнтаційний урок для учнів 9 - А класу ЗОШ №9 Покровської міської ради.
11.12.2018

Батьки учнів 1-А класу прикрасили класну кімнату до новорічних свят. Учні розмалювали величезну ялинкову іграшку.

11.12.2018

Школа радо прийняла гостей Родинської музичної школи під керівництвом Казакової Лідії Василівни.

11 грудня школа радо прийняла гостей Родинської музичної школи під керівництвом Казакової Лідії Василівни. На високому професійному рівні прозвучали цього дня музичні твори у виконанні вихованців та викладачів музичної школи. Глядачі отримали найкращі емоції та приємні враження від концертних номерів юних музикантів та їх наставників. В залі панувала атмосфера уваги та доброзичливості. Глядачі бурхливо аплодували після кожного виступу.
11.12.2018

День Святого Миколая... Новий рік... Різдво... Улюблена пора дітей.

День Святого Миколая... Новий рік... Різдво... Улюблена пора дітей. Коли, при бажанні, можна почути, як скриплять полози невидимих санчат Діда Мороза. Коли кожного з нас не полишає передчуття казки, а мрії уже не здаються такими нездійсненними... А які ж свята без улюблених цукерок, печива чи шоколаду? Дякуючи фонду Бориса Колесникова наші учні сьогодні отримали солодкі подарунки. Хай тепло дитячих сердець завжди зігрівають добрі справи небайдужих людей.
10.12.2018

10 грудня було підведено підсумки конкурсу-огляду кабінетів «До нас завітали зимові свята», в якому прийняли участь всі класні колективи ЗОШ 9! Прикрашаючи свій клас, діти, вчителі та батьки створювали новорічні прикраси своїми руками, мали змогу проявити фантазію, відчути певну ступінь відповідальності за те, як будуть виглядати їх класні кабінети в переддень Нового Року. Новорічні прикраси наповнюють навколишню атмосферу відчуттям свята і передчуттям швидких канікул. Комісії, яка складалася із представників шкільного самоврядування, було дійсно дуже складно обрати переможців, тому що кожен кабінет неповторний та унікально гарний, але все ж таки переможцями стали учні: 1-В, 3-А, 5-В, 7-Б, 9-Б, 10-А класів Вітаємо переможців та бажаємо всім веселих зимових свят.

"Знайди себе"

10 грудня в ЗОШ 9 відбувся психологічний тренінг на тему "Знайди себе" для одинадцятикласників. Учні приймали активну участь у заході. Корисну інформацію, позитивні емоції, гарний настрій отримали всі учасники тренінгу.
10.12.2018

"Як зберегти тепло та електроенергію в своїх будинках"

Сьогодні на уроці природознавства мої діти захищали свої проекти по темі"Як зберегти тепло та електроенергію в своїх будинках" Цьому передувала велика робота. І ось заключний етап і переможці.

"Вчитель року 2018".

Сьогодні 10 грудня, на базі ЗОШ 9 пройшов другий (міський) етап конкурсу "Вчитель року 2018". Найкращі вчителі географії з п`яти шкіл нашого міста проводили дослідження у географічній галузі. Участь у конкурсі приймали вчителі: ЗОШ № 9 Немченко Тетяна Миколаївна; НВК № 1 Шуминська Віра Олексіївна; ЗОШ № 2 Дика Світлана Іванівна ЗОШ № 6 Безуглий Олександр Олександрович; ЗОШ № 14 Скачко Оксана Миколаївна.

Виставка історичної літератури "Православна моя Україна"

Іноформаційно- просвітницька година "Хрещення Русі"

Іноформаційно- просвітницька година "Хрещення Русі" та його історичне значення

Профорієнтаційний урок для учнів 9 - А класу

11.12.2018

День Святого Миколая... Новий рік... Різдво... Улюблена пора дітей.

"Знайди себе"

10.12.2018

"Як зберегти тепло та електроенергію в своїх будинках"

"Вчитель року 2018".