ШМО суспільно-гуманітарного циклу

Література вилучена із законів тління.

Вона одна не визнає смерті.

Михайло Євграфович Салтиков-Щедрін

Члени методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін та проблеми над якими працюють:

1. Фісай І.О.Формування творчої особистості на уроках мови та зарубіжної літератури.
2. Школьна Л.Г. Формування і розвиток поліультурної компетентності на уроках російської мови та зарубіжної літератури.
3. Томас В.М.Виховання духовності, як повноти людського буття.
4. Фесенко Н.О.Використання інноваційних технологій на уроках мови та літератури.
5. Воробйова Т.В.Розвиток комунікативної компетентності на уроках російської мови.
6. Бакун Є.О.Формування пізнавальних інтересів школяра.
7. Смірнова Л.М.Активізаія пізнавальної діяльності учнів шляхом інтеграції інтерактивних технологій.
8. Ісмаілова Н.О.Розвиток ключових компетентностей на уроках історії.

Проблема  над якою працює ШМО

«Формування ключових компетентностей учнів за допомогою інноваційних технологій»

План засідань методичного об’єднання  вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін   на  2017/2018 н.р. (ІІ семестр)