19.10.2018

Відбулася зустріч учнів 10-х класів з Яворською В.В., психологом КЛПУ "Міського наркологічного диспансера м. Покровськ".

19 жовтня, в ЗОШ №9, при сприяні голови Покровської міської ради Требушкіна Р.В., начальника Відділу освіти Голуб М.О., відбулася зустріч учнів 10-х класів з Яворською В.В., психологом КЛПУ "Міського наркологічного диспансера м. Покровськ". Був проведений інформаційний калейдоскоп на тему "Як шкодять наркотики, алкоголь, тютюн організму людини". На якому учні продивилися документальний фільм про вплив наркотиків і алкоголю на здоров'я та життя людей, пройшли соцопитування з метою вивчення обізнаності учнів в питаннях наркопатології. Діти уважно слухали, з інтересом сприймали інформацію та зробили для себе важливі висновки.

Курси для викладачів шкіл Покровська на тему "3D принтер та 3D моделювання".

На базі ЗОШ № 9 за сприяння голови Покровської міської ради Р. В. Требушкіна, начальника відділу освіти М. О. Голуб та в.о. директора ЗОШ № 9 В.В. Рудик ,розпочали свою роботу курси для викладачів шкіл Покровська на тему "3D принтер та 3D моделювання". Завдяки цьому курсу вчителі зможуть: - ознайомитися з 3D принтером та 3D моделюванням ; - зрозуміти технологічний процес виготовлення різноманітних деталей; - втілювати в життя власні конструкторські ідеї; - передавати всі ці знання учням.

Святковий концерт, присвячений 50-річчю Покровського професійного ліцею

В Палаці культури ШУ "Покровське" сьогодні відбувся святковий концерт, присвячений 50-річчю Покровського професійного ліцею, на який були запрошені учні 8-х класів та вчителі нашої школи. Працівників та учнів ліцею теплими словами привітали Байсаров Л.В., генеральний директор ПАТ "ШУ "Покровське", директор ліцею "Надія" Сиротюк Г.Є. та інші гості. Дякуємо організаторам заходу за запрошення на таке чудове свято.

Завітали гості Покровської музичної школи ім. М.Д. Леонтовича

Сьогодні, 18 жовтня, при сприяні голови Покровської міської ради Р.В.Требушкіна, Відділу освіти в ЗОШ №9 завітали гості Покровської музичної школи ім. М.Д. Леонтовича, народний театр пісні "Златиця" - "Український віночок", керівником талановитого ансамблю є Овсіенко Ольга Володимирівна. Всі запрошені гості, учні та працівники нашої школи були в захваті від дитячого співу.

Засідання обласного круглого столу при Донецькому ОблІППО

Представники адміністрації та педагогічного колективу ЗОШ 9, завдяки сприянню голови Покровської міської ради Р. Требушкіна, начальника Відділу освіти М. Голуб, 18 жовтня стали учасниками засідання обласного круглого столу при Донецькому ОблІППО, темою якого було обговорення нагальних питань впровадження дистанційної освіти в Донецькій області. До п 'яти базових шкіл області, що вже третій рік працюють в цьому напрямку і до яких належить ЗОШ 9, приєдналися ще 5 шкіл. Присутні спеціалісти Департаменту освіти Донецької облдержадміністрації, ДонОблІППО, представники шкіл охоче ділилися досвідом роботи.

Акція до Дня боротьби з торгівлею людьми.

Сьогодні, 18 жовтня, ЗОШ №9 приєдналася до міської акції, яка проводиться при сприянні голови Покровської міської ради Р.В.Требушкіна, Відділу освіти до Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми. Учні та колектив ЗОШ 9 прийняли активну участь в заході.

Акція зі збору коштів на лікування Артема Коломійця

З 10 по 17 жовтня в ЗОШ №9 за підтримки Покровського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, проходила благодійна акція зі збору коштів на лікування Артема Коломійця, який потерпає від рідкісного генетичного захворювання - остеогенезу. Всі учні, незалежно від віку, їх батьки, працівники школи поставилися до складної ситуації в житті хлопчика з чуйністю та милосердям і зробили благодійні внески на лікування Артема. Дякуємо всім, хто був небайдужим та надав допомогу дитині та його родині.

"Козацькі розваги"

Сьогодні, 12 жовтня, в ЗОШ № 9 відбулися змагання "Козацькі розваги" між учнями 5-х класів. Діти активно прийняли учась, показали свої спортивні навички та отримали багато задоволення. Переможців нагородили грамотами та гучними оплесками .
10.10.2018

"Людина починається з добра"

Творчість завжди об'єднує, це чарівне почуття єдності відчули учні та вчителі ЗОШ №9 , які з задоволенням створювали в шкільній бібліотеці артплакат "Людина починається з добра", присвячений 100-річчю Василя Сухомлинського. Скільки добрих справ ми згадали!!!
10.10.2018

10.10.2018 р. учні 11 класів ЗОШ 9 успішно виконали всі завдання онлайн моніторингу з української мови. Одночасне та зручне проходження моніторингів з усіх предметів стало можливим в опорній школі через наявність трьох кабінетів інформатики, які обладнані сучасною компьютерною технікою з вільним доступом до мережі Інтернет, завдяки зусиллям Покровської міської ради, зокрема мера міста Р.В.Требушкіна, при сприянні Облдержадміністрації та Президента України П.Порошенка.
19.10.2018

Курси для викладачів шкіл Покровська на тему "3D принтер та 3D моделювання".

Святковий концерт, присвячений 50-річчю Покровського професійного ліцею

Завітали гості Покровської музичної школи ім. М.Д. Леонтовича

Засідання обласного круглого столу при Донецькому ОблІППО

Акція до Дня боротьби з торгівлею людьми.

Акція зі збору коштів на лікування Артема Коломійця

"Козацькі розваги"

10.10.2018

"Людина починається з добра"