Міський етап турніру правознавців

Сьогодні 09.10. на базі ЗОШ 2 пройшла міський етап турніру правознавців. Учні ЗОШ 9 приймали активну участь, та навчалися вести юридичні дебати, вдосконалювали свої знання з правознавства.

"Протидія торгівлі людьми"

Сьогодні учні 11 класів ЗОШ №9 прослухали лекцію на тему "Протидія торгівлі людьми", яку провела шкільний практичний психолог Денісенко С.О. В ході лекції учням та присутнім учителям був продемонстрований відео-ролик з порадами щодо способів уникнення небезпечних ситуацій з цього напрямку. Учні не залишилися байдужими і жваво обговорювали проблемні ситуації.

08 жовтня 2018 р. в ЗОШ 9 відбулося засідання шкільної атестаційної комісії

08 жовтня 2018 р. в ЗОШ 9 відбулося засідання шкільної атестаційної комісії. Були розглянуті заяви вчителів, які в цьому році виявили бажання підвищити або підтвердити свій кваліфікаційний рівень.

Концерт до дня вчителя

.

Нарада

Відбулася нарада на якій були розглянуті та обговорені суттєві проблеми профільного навчання, проаналізована його результативність та визначені основні завдання на перспективу.
02.10.2018

Завершився ІІ етап очно-заочних курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Сьогодні 02.11.2018 завершився ІІ етап очно-заочних курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників з теми "Опорна школа як центр освітнього осередку" . Вчителі школи виконали випускні роботи , захистили свої проекти, одержали після курсове завдання над яким будуть працювати надалі та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації. Дякуємо начальнику відділу освіти Марині Олександрівні Голуб , в.о. директора школи Рудик Валентині Василівні та декану факультету підвищення кваліфікації педагогічних кадрів облІППО Т.В. Колган за організацію корпоративних курсів !

Міжнародний день людей похилого віку

У Міжнародний день людей похилого віку не забудьте привітати своїх бабусь і дідусів, літніх сусідів і знайомих. Побажати їм здоров’я і довголіття.
27.09.2018

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 пройшов міський захід до Дня Усино́влення

День усиновлення!
27.09.2018

Технопарк "Сучасні тренди в освіті"

У технопарку були такі студії: 1) Техностудія "Перевернуте навчання", 2)Техностудія "Цифровий дизайн" , 3)Техностудія "Проекти як освітня технологія" ,4)Техностудія " Електронні інструменти сучасного уроку", 5) Техностудія "STEM -освіта" , 6) Техностудія "Компетентнісне навчання".
25.09.2018

«Бібліомандрівка "Найбільші бібліотеки світу"».

Міський етап турніру правознавців

"Протидія торгівлі людьми"

08 жовтня 2018 р. в ЗОШ 9 відбулося засідання шкільної атестаційної комісії

Концерт до дня вчителя

.

Нарада

Міжнародний день людей похилого віку

День усиновлення!
27.09.2018

Технопарк "Сучасні тренди в освіті"

25.09.2018

«Бібліомандрівка "Найбільші бібліотеки світу"».