День української писемності та мови

Сьогодні, 9 листопада, в День української писемності та мови, в ЗОШ 9 для написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності, зібралися разом представники Покровської міської ради, Відділу освіти, установ та підприємств міста (медичної, культурної, громадської, соціальної сфери), вчителі, учні, батьки. Всі присутні долучилися до міжнародного флешмобу до Дня української писемності. Відчувайте себе частиною єдиної України!

"Впровадження STEM-освіти у початковій школі"

Вчителі початкових класів нашої школи 6 листопада творчо попрацювали на семінарі-практикумі за темою "Впровадження STEM-освіти у початковій школі", який відбувся в ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

"Створення сучасного успішного уроку засобами інноваційних технологій"

06.11.2018 р. відбулося перше заняття міського семінару на тему "Створення сучасного успішного уроку засобами інноваційних технологій", в якому взяли участь вчитель української мови та літератури ЗОШ 9 Гребенюк О.В. та вчитель англійської мови ЗОШ 9 Сергєєва В.С.

"Формування професійної компетентності вчителя через оздоровчу функцію освіти".

Сьогодні вчителі Вікторія Кулікова, Тетяна Сорокіна та Олена Трубчаніна провели 1-е заняття міського семінару "Формування професійної компетентності вчителя через оздоровчу функцію освіти". Вчителі оцінювали прийоми ЗОЖ в фінській школі через вправу "Чоловічки", знайомилися з мобільними додатками зі здоров`язбереження, грали в ігри з самопізнання. Семінар одержав високу оцінку від методиста Відділу освіти Анни Володимирівни Бурдельної.
05.11.2018

5 листопада на базі Загальноосвітньої школи № 9 відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів російської мови і зарубіжної літератури м.Покровська за темою «Зарубіжна література і російська мова у Новій українській школі: перспективи, проблеми, особливості». Захід пройшов у формі круглого столу за участю завідуючої відділу гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Гарної Світлани Юріївни.

Канікули ми проводимо цікаво та весело! "Бременські музиканти

Канікули ми проводимо цікаво та весело! Відвідали дитячу виставу "Бременські музиканти". Наші діти, та й усі присутні поринули в казку разом із улюбленими героями. Дуже сподобалась вистава!

"Опорна школа як центр освітнього осередку".

Сьогодні 29.10.2018 розпочався ІІ етап очно-заочних курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників опорних шкіл з теми "Опорна школа як центр освітнього осередку". За планом будуть розглядатися : -Авторське право як елемент системи академічної доброчесності; - Цифровий освітній простір; - Інноваційні практики в середній освіті європейських країн; -Використання хмарних технологій в освіті (на прикладі сервісів Google).

Завітали працівники житлово-комунального господарства

Сьогодні працівники житлово-комунального господарства проводили бесіду стосовно своєчасного внесення оплати за комунальні послуги. З боржниками запропонували укласти договір про відстрочку оплати. Зустріч виявилась корисною доя обох сторін.

Екскурсія до м. Запоріжжя та на острів Хортиця

27.10.2018 для учнів 5- В; 6- В; 7- А та 7-Б була організована цікава екскурсія до м. Запоріжжя та на острів Хортиця у супроводі вчителів Грищенко О.М, Пильки О.В. ,Оболоніної К.А., Школьної Л.Г. В Україні є дуже багато різних, цікавих відомих на весь світ місць.На цей раз нам запропонували відвідати одне з 7 чудес України - острів Хортиця- це місце, де жили сильні та незламні духом наші предки - козаки. В нашій програмі було заплановано відвідування : - ботанічного саду; - вистави Січових козаків; - музею; - подоріжі теплоходом "Хібіни"; - Макдональдсу; Діти залишилися задоволені.

"Сторінками прочитаних книг"

За підтримки в.о.директора школи Рудик Валентини Василівни, 26 жовтня пройшов Казковий квест "Сторінками прочитаних книг" серед учнів 3-х класів. Кмітливі, веселі, завзяті хлопчики та дівчатка подорожували сторінками захоплюючих книжок. Вони змагалися між командами, показуючи свою ерудицію, логічне мислення та фантазію. І цим самим її величність Книга виховує серед учнів гідних українців.

День української писемності та мови

"Впровадження STEM-освіти у початковій школі"

"Створення сучасного успішного уроку засобами інноваційних технологій"

"Формування професійної компетентності вчителя через оздоровчу функцію освіти".

Канікули ми проводимо цікаво та весело! "Бременські музиканти

"Опорна школа як центр освітнього осередку".

Завітали працівники житлово-комунального господарства

Екскурсія до м. Запоріжжя та на острів Хортиця